labdarúgás

2017.04.15 |
| 2024.05.13. 18:15:43 |

Legyünk minél többen - a foci és a szurkolók ünnepe a Sóstói Stadionban

Jelképes, 500 forintos jegyárakkal várják a szurkolókat és minden futballszerető fehérvárit szombaton a szezonbeli utolsó, Diósgyőr elleni hazai Vidi-meccsre. A C1-C6, illetve D1-D6 szektorokba váltható meg a kedvezményes belépő. Ezzel is azt szeretné segíteni a város, hogy minél többen biztassák május 18-án 17.45 órától a csapatot.
| 2024.05.12. 21:41:46 |

Pont nélkül maradt a Vidi Debrecenben - a Sóstón kell helytállni az utolsó fordulóban

A Debrecen egygólos meccsen nyert a vendég Fehérvár ellen a labdarúgó OTP Bank Liga utolsó előtti, 32. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. A Vidinek a zárófordulóban a Diósgyőr ellen kell bebiztosítania a bronzérmes pozícióját.
Debreceni VSC-Fehérvár FC 1-0 (0-0)
| 2024.05.10. 07:17:48 |

Vasárnap játszik a Vidi - kialakulhat a dobogó az utolsó előtti fordulóban

A labdarúgó OTP Bank Liga utolsó előtti, 32. fordulójában eldőlhet, mely csapatok végeznek dobogón a bajnok Fradi mögött, és akár meglehet a második, illetve harmadik helyezett is. A Fehérvár FC vasárnap Debrecenbe látogat, a meccs 19:30-kor kezdődik.
| 2024.05.03. 22:19:22 |

Visszatért Európába a Vidi - újra nemzetközi kupában játszik nyártól a Fehérvár!

Az MTK elleni kiütéses győzelemmel biztossá vált, hogy a 2024/2025-ös szezonban a Fehérvár FC a Konferencia Liga vagy az Európa Liga selejtezőiben szerepelhet majd nyártól!
Fehérvár FC - MTK Budapest 4-0 (3-0)
| 2024.05.01. 14:02:46 |

Egészség, élmény, közösség - Sportmajális a Bregyóban

Tizenharmadik alkalommal ünnepelt sporttal Székesfehérvár május elsején. A Sportmajálisra közel félszáz egyesület, szervezet jelentkezett, amelyek kisebb-nagyobb csapatokkal vettek részt a hagyományok szerinti felvonuláson. A gyülekező helyszínén, a Petőfi-szobornál a sportszerető fehérváriak előtt adták át a „Székesfehérvár Sportjáért” elismeréseket, amelyet idén Gáncs József testnevelő tanár és az Alba Regia Atlétikai Klub vehetett át.
| 2024.04.27. 09:45:12 |

Nehéz meccs vár vasárnap a Vidire Kisvárdán

Vasárnap 15 óra 15 perckor kezdődik a Vidi bajnoki mérkőzése Kisvárdán. A Kisvárda legutóbbi három bajnokiján veretlen maradt, matematikai esélye még van a bennmaradásra, ezért hatalmas küzdelemre számíthat a Fehérvár.
| 2024.04.21. 18:18:43 |

A hajrában veszített pontokat a Vidi a Zalaegerszeg ellen

A 86. percben egyenlített a ZTE a Sóstói Stadionban, de az egy pontnak köszönhetően is feljött a második helyre a Fehérvár FC. A Vidi gólját Tobias Christensen szerezte büntetőből. Fehérvár FC - Zalaegerszegi FC 1-1 (0-0)
| 2024.04.20. 11:06:16 |

Nem csak a meccsre várják a családokat vasárnap a Sóstói Stadionba

Vasárnap 11 órától az NB III-as csapatnak szurkolhatunk, a gyereksarokban pedig a Föld napja alkalmából a Sóstó Látogatóközpont környezetvédelemre oktató játékai várják a drukkereket a 16 órakor kezdődő NB I-es meccs előtt. Az OTP Bank Liga 29. fordulójában vasárnap délután a ZTE FC látogat Sóstóra.
| 2024.04.16. 07:59:03 |

Tóth Balázs és a többiek - számokban a Vidi paksi bravúrgyőzelme

Az Opta statisztikáinak segítségével vizsgálták meg a Vidi játékosainak Paks elleni teljesítményét és meglepő eredmények születtek. Tóth Balázs és Karamoko mellett Sigér, Christensen, Schön és Bese is remek teljesítménnyel rukkolt elő.
| 2024.04.13. 21:44:46 |

A Vidi nyerte az ezüstcsatát - győzelem emberhátrányban Pakson

Öt év után győzött Pakson a Vidi, az idegenbeli győzelem a legjobbkor jött, hiszen győzelmével már mindössze egy pont választja el a fehérvári együttest a második helytől. Paksi FC - Fehérvár FC 1-2